SKLADOVACÍ PLOCHY

Hledáte prostory pro pravidelné či jednorázové uskladnění Vašeho zboží či materiálu? Neváhejte a kontaktujte nás. Tým BAUER solution  je Vám vždy plně k dispozici.
Od samého začátku svého vzniku se věnujeme skladovacím službám. Pro potřeby našich partnerů držíme v pohotovosti skladovací plochy s výměrou 1500 m2. Náš sklad je časově flexibilní a plní potřeby zákazníků NON STOP. Samozřejmostí je zajištění dopravy s převozy mezi sklady. Sklad se nachází v areálu bývalých papíren v Plzni – Bukovci.

Sklad je suchý, čistý, není temperovaný a nemá regálový systém. Výška skladovací haly je v její nejmenší části 4 metry. Manipulaci materiálu obsluhujeme moderním vysokozdvižným plynovým vozíkem, paletovým vozíkem na elektrický pohon a ručním paletovým vozíkem.

Vozidla vykládáme / nakládáme zadní částí návěsu / přívěsu z rampy přímo do skladu. Pokud nastane situace, kdy díky povaze zboží je nutné provést manipulace ze strany přepravní techniky, můžeme zboží vyskladnit popř., naskladnit, jak ze zvýšeného manipulačního prostoru (dlouhá rampa z boku), tak na volném stání (300 m2 součást areálu).

Ve svém smluvním portfoliu zákazníku máme velkou dopravní společnost, která nám zajišťuje přepravu materiálu z výrobních podniků do skladu i z něj. Dokážeme Vám dle Vašich všech potřeb zajistit dopravu materiálu od Vašeho výrobce k nám do skladu a v moment, kdy budete uskladněné zboží potřebovat přepravit do výroby, Vám umíme rovněž dopravu zorganizovat.

Vždy hledáme se svými zákazníky dobré logistické i obchodní řešení založené na vzájemné důvěře a obchodním spolehlivostí.